TOP

Feba – stroje kąpielowe od kobiet dla kobiet

Doświadczona kadra, wyspecjalizowane działy oraz w 100% polska produkcja – to siła naszej marki. Feba to pozwalająca zrozumieć rynek kobieca empatia, siła charakterów, elastyczność i łatwość dopasowania się do zmieniających się warunków. O historii marki i kulisach powstawania nowych modeli mogłyście przeczytać tutaj, tym razem przedstawiamy Wam nasz febastyczny team.

Feba – kobieca siła

W Febie dominują kobiety, ale mężczyźni doskonale odnajdują się w żeńskiej ekipie. Obok szefa kobiecy team wzbogaca pan Maciek, kierownik krojowni. W naszej firmie stawiamy na trwałe relacje – zarówno z klientkami, partnerami handlowymi, jak i pracownikami. Większość zespołu pracuje ze sobą od początku istnienia marki Feba, czyli od niemal 21 lat. Młodsi stażem dołączyli do nas w wyniku stale rosnącego zapotrzebowania na produkty naszej marki, które skutkuje systematycznym zwiększaniem liczby pracowników w poszczególnych działach.

Feba

Praca wre! Podglądamy progres w naszej szwalni.

Drużyna na medal

Nasze kolekcje to efekt pracy wielu specjalistów. Wszystko zaczyna się w Dziale Kreatywnym, który wizualizuje pomysły na nowe modele strojów kąpielowych Feba. Wiecie już, że w naszych kolekcjach znajdziecie kostiumy kąpielowe na duży biust czy wyszczuplające stroje plażowe. Decyzję o tym, które finalnie trafią do sprzedaży, podejmują wspólnie: Dział Handlowy, Dział Marketingu, Dział Kontroli Jakości oraz szef. 🙂

Produkcja krok po kroku

Zatwierdzone modele trafiają do produkcji, a ich elementy powstają kolejno w Dziale Krojczym i szwalni, gdzie nabierają właściwych kształtów oraz zdobień. O perfekcyjne dopasowanie konkretnych fasonów do różnych typów sylwetek dbają brafitterki, konstruktorki oraz technolożki, odpowiedzialne m.in. za stopniowanie rozmiarów oraz perfekcyjny krój strojów kąpielowych Feba, a w naszej szwalni każdego dnia powstaje kilkaset gotowych kompletów.

Zanim trafi w Wasze ręce…

Przed wprowadzeniem na rynek nowe produkty testujemy nawet rok. Na sobie – nasz team liczy aż 67 kobiet o różnych kształtach i wymaganiach wobec strojów kąpielowych! 🙂 Długi okres sprawdzania oraz wnikliwa analiza Działu Kontroli Jakości zapewniają nam komplet danych potrzebnych do wprowadzenia zmian lub gotowości produktu do pojawienia się w ofercie naszego sklepu.

Feba

Zobacz kolekcję MARINO

Na pierwszy rzut oka

Do kampanii wizerunkowych zapraszamy modelki o różnych typach sylwetek. Wszystko po to, by już na zdjęciach rozgraniczyć przeznaczenie poszczególnych modeli i we właściwy sposób zobrazować kostiumy kąpielowe na duży biust, odważnie wykrojone bikini, stroje plażowe dla nastolatek czy modele plus size. Za wizerunek naszej marki odpowiada Dział Marketingu, któremu przewodzi pełna nowych pomysłów Gabriela. Kampanie wizerunkowe są dziełem Julity z JW&A – fotografki i autorki większości naszych kampanii. Á propos – czy wiecie, że prace nad sesją wizerunkową i katalogiem zaczynają się nawet półtora roku przed startem sprzedaży kolekcji? 🙂

Feba

Różne fasony dla różnych sylwetek. Odkryj idealny model dla siebie na sklep.feba.pl

Feba w (wirtualnym) świecie

Obecnie stroje kąpielowe Feba znajdziecie w ponad 500. salonach na terenie kraju i za granicą. Za kontakty z partnerami odpowiada wciąż rozrastający się Dział Handlowy na czele z Edytą – specjalistką do spraw dystrybucji i dobrym duchem naszej firmy. Wzrost zainteresowania naszą marką obserwujemy także na Facebooku i Instagramie. Feba znalazła się już w szafach wielu popularnych blogerek, a nawet gwiazd – nasze stroje kąpielowe noszą Ewa Szabatin, Joanna Opozda, Anna Mucha, Kasia Cichopek, Marta Manowska czy Paulina Sykut-Jeżyna!

Febastyczna przyszłość

Systematycznie inwestujemy w rozwój – pozyskujemy nowych partnerów i wzbogacamy park maszynowy o nowe technologie. Cały czas przykładamy dużą uwagę do najwyższej jakości naszych produktów, dzięki czemu dostajemy wiele zapytań o możliwość zostania podwykonawcą innych marek, jednak szyjemy wyłącznie pod własnym logo. Wybrane fasony produkujemy pod indywidualne zamówienia naszych partnerów handlowych w specjalnych, limitowanych seriach. Planujemy stworzenie nowego segmentu oraz linii produktów, ale na razie nie zdradzamy więcej. 🙂 Polubcie naszego Facebooka, zaobserwujcie nas na Instagramie – niebawem zdradzimy szczegóły!

Post a Comment